Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aasta 2009 !

4 posters

Go down

Aasta 2009 ! Empty Aasta 2009 !

Postitamine by Topelt Kolm 23 Dets 2009, 21:09

NoNii aasta 2009 on kohe kohe lõpemas .
Tahaks teada said teie aasta goalid täidetud?
Ning uue aasta goalid?
1.Endal polnud selleks aastaks goale,aga olen igati rahul.
2.Uue aasta goalid on saada overall exp 50m!
Topelt
Topelt
Administraator

Tehinguid : 1
Male

Postitusi : 181
Liitus : 17/11/2009

Tagasi üles Go down

Aasta 2009 ! Empty Re: Aasta 2009 !

Postitamine by sifkaolen Kolm 23 Dets 2009, 21:31

Minu selle aasta goal oli suitsetamine maha jätta, kui failisin Very Happy
Järgmise aasta goal on uue krossika raha kokku saada, kuna vana on juba pmst. prügimäel. Koguaeg läheb midagi katki.
Aga ruuniskeibis oli mu selle aasta goal fletch 99.Kes teab, äkki saan tehtud.
Järgmise aasta goal ruuniskeibis on hunt 99.
Häid jõule >.<
sifkaolen
sifkaolen
Banned

Tehinguid : 0
Male

Postitusi : 73
Liitus : 05/12/2009

Tagasi üles Go down

Aasta 2009 ! Empty Re: Aasta 2009 !

Postitamine by Techno Qdon Kolm 23 Dets 2009, 22:05

Selle aasta sees tahan veel endale ss'i ja dragin platet :p . uul aastal olen sunnitud 3.kuud pausi panema ning peale pausi ( kevad ) Hakkab alles tõeline nolife pihta, kus tahan overall exp 100m saada + koguda at least 10x99... Õppimist kah vaja parandada.
Techno Qdon
Techno Qdon
Administraator
Administraator

Male

Postitusi : 374
Liitus : 15/05/2009

http://www.spirit24.net

Tagasi üles Go down

Aasta 2009 ! Empty Re: Aasta 2009 !

Postitamine by I Fy Kolm 23 Dets 2009, 23:24

Endal niimoodi goale väga polnud see aasta. Päris elus läks ikka nii nagu läks, ühe tüdruku oleks tahtnud ära sebida aga asi läks natuke untsu, see saab siis mu uue aasta goaliks. Tegelt veel on võimalus ka see goal lõpetada kui läheb õnneks 26. detsembril. =)
Sai mõnes laagris käidud, võtsin end käsile läksin trennidesse, tai poksi ja jalgpalli. Jalgpalli trenni üle olen eriti õnnelik. Kuna olin loll, et varem ei olnud läinud kuhugi jalka trenni, see oleks olnud tõeline ideaalne elukutse. Nüüdseks on muidugi hilja aga saab ikkagi teha seda mida armastan.

Ruuniskeibi aastat ma niiviisi kokku ei saa võtta, sest alustasin alles oktoobri lõpus peale pikka quiti. Ning nii väga goale mida ma tõsiselt võtan ei olegi, mängin hobikorras, et see kole sügisene aeg läheks kiiremini. Firemaking sain 99, noh normaalne, ega väga rõõmsaks ta ei tee. Uusi goale ka ei ole selliseid, et nüüd pean ära tegema. Mingid goalid on pandud mul enda päevikusse aga need rohkem niisama. Teen nii kuidas viitsin, on isu mängin kui ei ole siis ei mängi ja ei muretse.

Igatahes soovin kõigile jaksu ja rõõmsat jõuluaega, ning täitugu siis teie uue aasta goalid. :king:
I Fy
I Fy
Algaja
Algaja

Tehinguid : 0
Postitusi : 61
Liitus : 10/12/2009

Tagasi üles Go down

Aasta 2009 ! Empty Re: Aasta 2009 !

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele